Skontaktuj się z nami

Bo zdrowie!

wszystko co musisz wiedzieć o zdrowiu

InneNews

TOP 10 najlepszych bajek!

TOP 10 najlepszych bajek!

Zapewne każdy z Was lubi oglądać filmy, a jeśli w Waszym domu jest dziecko to ilość oglądanych bajek na pewno przewyższa ilość filmów. Oczywiście tak jest u nas. Lubimy te wieczorne chwile, gdy we trójkę siedzimy razem pod kocykiem, oglądamy ulubione bajki i zajadamy się domowym popkornem. Dziś zebrałam dla Was do kupy nasze ostatnie ulubione pozycje i takim sposobem mamy top 10 najlepszych bajek.

Top 10 najlepszych bajek

Król Lew 6+

Tej pozycji chyba nikomu nie musimy przedstawiać – to już klasyka. Jednak fajnie było oglądać ją na nowo. Julka uwielbia zwierzęta, dlatego też od razu spodobała się jej ta pozycja. Z wielką ciekawością oglądała przygody małego Simby i na smutnych momentach płakałyśmy razem we trójkę. To jedna z najbardziej wzruszających bajek, idziemy oczywiście na nową wersję.

Zwierzogród 8+

To kolejna pozycja ze zwierzakami jako głównymi bohaterami. Bajka uczy o tym, że nie warto się nigdy poddawać a iść za własnymi marzeniami. Warto obejrzeć!

Kung Fu Panda 6+

Bajka może i ma trochę lat, jednak nie warto jej skreślać. To kolejna obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy potrzebują uwierzyć w siebie. Tytułowy Panda chce zostać największym wojownikiem w dziejach Kung Fu. Czy mu się to uda?

Epoka Lodowcowa 6+

Czy jest tu ktoś kto nie zna Sysuni ? Chyba nie! A jeśli jeszcze nie znacie to raczę nadrobić, wszystkie części od razu!

Kraina lodu 5+

Tak, nastąpiła u nas faza na Krainę Lodu. Zakochał się w niej zarówno tata jak i Julka. Opowiada o dwóch siostrach, z których jedna ma moc – „mam tę moc” – to nuci chyba każdy.

Dom 6+

To kolejna bajka z przekazem. Po obejrzeniu jej poznamy dobrze znaczenie słowa tolerancja. Uczy szacunku do osób, które są trochę inne niż my. Można się tu także trochę pośmiać.

Dobry dinozaur 7+

Fabułę tej bajki można powiedzieć w kilku zdaniach. Dobry Dinozaur wydaje się być największym pechowcem świata. Na całe szczęście jakimś cudem zawsze wychodzi z tarapatów. Mamy tu więc strach przed rożnymi sytuacjami, ale także rozwiązanie na to jak go przezwyciężać. Oprawa graficzna zaskakuje, pięknie stworzony bajkowy świat.

Wielka Szóstka 7+

Może na pierwszy rzut oka wydaje się, że bajka należy do raczej chłopięcych. Jednak nic bardziej mylnego – wielka szóstka mówi o małym geniuszu Hiro i jego robocie. Godna obejrzenia.

Jak wytresować smoka 7+

Młody i chudawy Wiking nie potrafiący zabić smoka, staje się jego przyjacielem. W ten sposób ochrania swoją wioskę. Poza tym mamy tu śmieszne teksty i świetni aktorzy w dubbingu.

Księga życia 7+

„Księga życia” to historia trójki przyjaciół. Mamy tu dwóch chłopców, którzy rywalizują o względy Marii. Trwa to dość długo, bo aż do wieku dorosłego. W tym czasie poznajemy bogów i innych władców z podziemia. To oni zakładają się, który z chłopców zdobędzie serce Marii. Co z tego wyniknie? zobaczcie koniecznie.

Na dzień dzisiejszy te pozycje oglądnęliśmy w całości i je polecamy. Mimo, że wiekowo są dość odległe to nasza 4 latka się na nich nie nudziła. Macie swoje ulubione bajki ?

Udostępnij

O autorze