Skontaktuj się z nami

Bo zdrowie!

wszystko co musisz wiedzieć o zdrowiu

NewsPorady

Prezent na święta DIY

Prezent na święta DIY

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Dlatego jeśli jeszcze nie wybraliście odpowiedniego prezentu dla najbliższych, to jest to idealna pora, aby się na coś zdecydować. Jednak nie zawsze wybór podarunku jest prosty. Najlepiej, gdy będzie on odzwierciedlał nasze uczucia do bliskich i pokazywał, jak bardzo nam na nich zależy. Na co się zdecydować?

Prezent od serca – DIY

Idealnym prezentem od serca będzie prezent DIY, czyli taki który wykonamy w pełni samodzielnie. Dzięki temu osoba obdarowana będzie wiedziała, jak bardzo nam na niej zależy. Dlaczego? Dość często ogrom prac i serca, jakie należy włożyć w wykonanie prezentu, jest naprawdę spory. Docenią to na pewno nasi bliscy.

prezent DIY na święta

Prezent DIY, jaki dziś Wam proponuje, możecie wykonać razem z dzieckiem. Dzięki temu będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy. Będą to ręcznie wykonane ozdoby choinkowe – taki prezent 2 w 1. Nie tylko sprawimy radość obdarowanej osobie, ale również będzie on użyteczny. Wykonane przez nas ozdoby można powiesić na choince. Są trwałe, dlatego też będą służyły przez długi czas. Co roku podczas Świąt Bożego Narodzenia przypomną o chwili, kiedy to wręczyliśmy go wraz z naszą pociechą np. babci.

Wykonanie prezentu DIY

Wykonanie prezentu jest dość szybkie i przyjemne. Nie potrzebujemy do tego żadnych wymyślnych rzeczy, wszystko raczej znajdziemy w domu. Instrukcję tego jak dokładnie wykonać ozdoby znajdziecie niedługo na https://www.jamama.pl/ . Bądźcie czujni, przyszykujcie kolorowy papier, nożyczki oraz trochę włóczki lub bibuły.

 

Udostępnij

O autorze