Skontaktuj się z nami

Bo zdrowie!

wszystko co musisz wiedzieć o zdrowiu

DzieckoNewsPorady

O tych lalkach marzy każda dziewczynka – prezent na święta

O tych lalkach marzy każda dziewczynka – prezent na święta

Praktycznie każda dziewczynka uwielbia lalki. Sama również jako małe dziecko przepadałam za Barbie i spędzałam każdą wolną chwilę na zabawie nią. Dlatego też niezależnie od wieku, lalka, jest naprawdę dość uniwersalnym prezentem. Kochają je zarówno małe, jak i duże dziewczynki. Po prostu nigdy nie jest za późno na zabawę z lalką. Jednak rynek jest aktualnie bardzo bogaty w oferty różnych lalek. Czasem jest po prostu ciężko zdecydować, jednak warto pamiętać, by odpowiedni prezent dobrać zarówno do wieku, jak i do zainteresowań dziewczynki.  Jakie lalki są aktualnie dostępne? Przejrzyjmy propozycje razem.

Lalki bobasy – Baby Alive i Natalia

Ten rodzaj lalek należy do najchętniej kupowanych przez wszystkich. Lalka bobas pozwala dziecku naśladować rodzica, podczas codziennych czynności. Ma możliwość wozić niemowlaka w wózeczku, przewijać, karmić oraz kołysać do snu. Zdarza się, że o takich bobasach marzą nawet chłopcy. Dostępne z tego rodzaju lalki na Allegro to interaktywny bobas Natalia, bobaski Baby Alive. Ich ceny są w granicach mniej więcej 150zł, wszystko zależy od ilości akcesoriów w zestawie z lalką. Wśród nich znaleźć możemy m.in. miseczkę na zupkę, kubek do picia i pieluszki do przewinięcia. Te akcesoria będą na pewno świetnym dodatkiem i sprawią mnóstwo zabawy.

Bobasy Baby Annabell

Tu ceny są nieco wyższe, gdyż ta zabawka potrafi nie tylko płakać czy raczkować. Bawiąc się nią, dziecko może lalkę także wykąpać, a po włożeniu jej do wody przebiera rączkami i nóżkami. Dodatkowo może wydawać dźwięki podobne do płaczu oraz robić siku. Mają także wiele innych akcji, w zależności od modelu, zasypiają podczas kołysania ich na rękach, piją mleko ze swojej butelki, wydając przy tym realistyczne odgłosy, oraz otwierają i zamykają oczy. Wśród nich znajdziemy również chłopczyka.

Laleczki Lalaloopsy

Jeszcze całkiem niedawno cieszył się sporym zainteresowaniem, szczególnie często można je było spotkać w telewizji podczas reklam. Nic dziwnego, że dzieciaki je pokochały. Lalaloopsy można kupić w wersji szmacianej oraz plastikowej. Dostępna także w postaci małych figurek. Razem z lalkami warto kupić płytę CD, na której znajdziemy przygody i  historię przyjaźni. Filmowe lalki są szmaciankami, które przeżywają wspaniałe przygody. Wśród nich są m.in. Gadułka, Kropka, Okruszka i Fistaszka.

Lalki Monster High

Laleczki raczej dla większych dziewczynek, ze względu na swoją upiorność. Małe mogą się ich po prostu bać. Jednak zachwycają figura modelki oraz mnogością strojów i dodatków. Przypominają także popularne Barbie. Mają jednak dość nietypowy makijaż, fryzury oraz styl. Ich cena wacha się w granicach 60zł.

Lalki z bajek

Każda dziewczynka uwielbia bajki o księżniczkach, a w każdej z nich znajdzie się także jej ulubiona bohaterka. Lalki inspirowane bajkami to bardzo popularna seria. Zaliczyć można tu m.in. lalkę Masza, Dosię z Kliniki dla Pluszaków, a nawet Zosię (z bajki Jej wysokość Zosia). Występują one głównie w wersji szmacianej lub materiałowo-gumowej. Najmłodsze dziewczynki wprost szaleją za Elsą z Krainy Lodu lub lalki z postaciami z bajek Disneya, np. Roszpunka, Pocahontas czy Arielka.

Udostępnij

O autorze