Skontaktuj się z nami

Bo zdrowie!

wszystko co musisz wiedzieć o zdrowiu

NewsPorady

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia przez internet – 5 powodów

Dlaczego warto wywoływać zdjęcia przez internet – 5 powodów

Dzięki postępowi techniki, uwiecznianie naszych wspomnień jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że wyciągniemy smartphone i już zdjęcie gotowe. Jednak prawdą jest, że zdjęcie w urządzeniu nie odda magii, z którą mamy do czynienia podczas trzymania go w dłoni. Dlatego dziś przedstawię ci korzyści, które zapewni wywoływanie zdjęć online.

Oszczędność czasu

Żyjemy w czasach, w których każdy gdzieś się spieszy i wciąż nas coś „goni”. Mamy sporo codziennych obowiązków, mnóstwo zadań do załatwienia i niestety do studia fotograficznego nie jest nam po drodze.W wyniku czego nasze zdjęcia, zamiast znaleźć się w pięknym albumie, trafiają na dysk komputera. Jest w tym pewne ryzyko ich utraty, wystarczy awaria dysku i możemy łatwo utracić zapisane pliki. Zamawianie i wydruk zdjęć online rozwiąże ten problem. Wystarczy krótka chwila by w szybki i prosty sposób, co więcej bez wychodzenia z domu, złożyć zamówienie. Jeśli mamy już wybrane zdjęcia to cały proces potrwa kilka minut. Po kilku dniach dostaniemy gotowe fotografie prosto do domu.

źródło:

Więcej znaczy taniej

Odbitki cyfrowe wywoływane przez Internet wychodzą zdecydowanie taniej od tych zamawianych stacjonarnie. Koszt takiego zdjęcia zaczyna się nawet od kilkunastu groszy. Warto zdecydować się na wywołanie od razu większej ilości odbitek – im więcej wywołamy, tym taniej zapłacimy. Szczególnie z uwagi na fakt, iż u fotografa zapłacimy często nawet powyżej złotówki za sztukę.

Komfort zamawiania

W domu znacznie łatwiej podjąć decyzję o ilości i formacie odbitek. Nikt nas nie pogania, nie mamy za sobą kolejki zdenerwowanych ludzi. Jest za to czas na spokojne zastanowienie się, bez pośpiechu i nerwów.Taki komfort ważny jest szczególnie w momencie, gdy nasze zamówienie robimy dla kogoś innego. Stworzenie albumu na prezent dla najbliższych to nie lada zadanie, dlatego też powinniśmy robić to tak długo, jak tylko potrzebujemy.

Edycja defektów

Podczas składania zamówienia możesz zamówić dodatkową usługę sprawdzenia i ręcznej korekty zdjęć przez profesjonalnego grafika. W ten sposób możesz poprawić jasność oraz kolorystykę własnych fotografii, a także uzyskać efekt równego naświetlenia. Pamiętaj tylko o tym, że zakres poprawek, które są możliwe do przeprowadzenia zależy od pierwotnej jakości pliku.

Doskonała jakość

Przy zamówieniu zdjęć online nie powinniśmy się obawiać pogorszenia ich jakości. Wręcz przeciwnie, gdyż są one drukowane na odpowiedniej grubości papierze (matowym lub błyszczącym), który wydobędzie ze zdjęcia nasycone barwy oraz odpowiednią ostrość i wyrazistość. Gdy wywołujemy zdjęcia do albumu to najlepiej sprawdzi się wersja błyszcząca, natomiast matowy papier będzie idealny do ramek.

Udostępnij

O autorze