Skontaktuj się z nami

Bo zdrowie!

wszystko co musisz wiedzieć o zdrowiu

Uncategorized

Co kupić kobiecie zamiast kwiatka na Dzień Kobiet?

Co kupić kobiecie zamiast kwiatka na Dzień Kobiet?

Jeśli jesteś mężczyzną i szukasz prezentu dla kobiety, to dobrze trafiłeś. W tym wpisie znajdziesz kilka praktycznych porad oraz podpowiedzi na prezent idealny.

Wybierając prezent dla kobiety pomyśl przede wszystkim o tym, co ona chciałaby dostać. Nie kupuj prezentu zbyt praktycznego, z męskiego punktu widzenia. Nawet jeśli będzie to wypasiony zestaw garnków, które same gotują obiad ;). Nie, ona nie uzna tego za prezent idealny. Może to raczej przynieść odwrotny skutek i z przyjemnego dnia kobiet nici.

Nie wolno też myśleć o kobietach stereotypowo. Nie każda z nas wielbi róż i jednorożce. Nie każda też więc ucieszy się z różowych gadżetów. Owszem róż jest fajny i kobiecy, ale nigdy nie w nadmiarze. Nie zdawaj się też całkowicie tylko na swój gust. Chyba że po prostu lubicie te same rzeczy.

Pomysł na prezent dla dziewczyny

Poniżej prezentuję kilka pomysłów na prezent na dzień kobiet. Wśród nich są propozycje, które sama z chęcią widziałabym u siebie. Także panowie, notesy w dłoń i do dzieła.

Etui na tablet jest pomysłem praktycznym i na pewno użytecznym. Wiele z nas nie nosi ze sobą na co dzień dużego laptopa, a częściej wybiera tablet, który jest zdecydowanie mniejszy, poręczniejszy i przede wszystkim bardzo lekki. Pakujemy go do torebki i w drogę. Dlatego warto mieć wyposażonego go w etui. Wtedy pozostanie on dłużej w bardzo dobrym stanie, nie będą mu straszne żadne zawieruszone klucze.

Maskotka ze zdjęciem, bo w każdej z nas drzemie odrobina dziecka. Tyczy się to także mężczyzn. Maskotki to idealne prezenty, gdyż należą chyba do najbardziej wytrzymałych gadżetów. Na pewno każda z pań ma w domu ich przynajmniej kilka i to takich, które liczą nawet więcej niż 10 lat. Jeśli do tego na takim misiu wydrukujemy spersonalizowaną fotografię, to każdy z nich stanie się unikatowy. Przeznaczony do rąk tej konkretnej, jedynej właścicielki.  Pluszaki ze zdjęciem na prezent mają niezwykle osobisty charakter,a dodatkowo w przyszłości mogą stać się dla dziecka piękną pamiątką z dzieciństwa.

Kubek ze zdjęciem, bo panuje niepisana zasada, że kubków nigdy dość. Każda z nas pije kawę lub herbatę. Dlatego taki kubek to dla nas prezent idealny. Można go zabrać ze sobą do pracy lub szkoły. Nie zajmuje dużo miejsca, ale dzięki wydrukowanemu zdjęciu na kubku przywoła na pewno dużo miłych wspomnień. To od nas zależy, co wybierzemy. Nadruk może być dowolny.

Prezent na dzień kobiet

Pudełka na zdjęcia. Żyjemy w czasach, w których zdjęcia robimy na potęgę. Każdy smartfon posiada aparat pozwalający uwiecznić piękne chwile. Jedynie co musimy zrobić to je wydrukować, a potem przechowywać właśnie w takich pudełkach. Są one o wiele praktyczniejsze niż albumy. Jeśli chcemy któreś ze zdjęć obejrzeć dokładnie po prostu wyjmujemy je z pudełka. Nie niszcząc przy tym kartek w albumach. Opakowania fotograficzne zostały wykonane z drewna sosnowego, które są trwałe i ładnie się prezentują. Dzięki nim z łatwością posegregujesz i przechowasz zdjęcia ze ślubu, z podróży, z urodzin i innych szczególnych okazji. Pudełko na zdjęcia sprawdzi się u każdej kobiety ceniącej naturalność i dbającej o ekologię.

Wszystkie spersonalizowane propozycje ze zdjęciami dostaniecie na FotoPrint.pl. Czy macie już pomysły na prezenty dla dziewczyn?

Udostępnij

O autorze